Mollie Payment (7.x-2.0-rc2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Method
lt: Būdas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
lt: Negalima išskleisti %file, nėra korektiško archyvo.
