Mollie Payment (7.x-2.0-rc2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Payment
nl: Betaling

en: Method
nl: Methode

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Test mode
nl: Testmodus

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
nl: Kan bestand %file niet uitpakken, is geen geldig archief.

en: Issuer
nl: Uitgever
