Mollie Payment (7.x-2.0-rc2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Payment
ru: Оплата

en: Method
ru: Метод

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ru: Не удается извлечь %file: недопустимый архив.
