Mollie Payment (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Advanced
da: Avanceret

en: Payment
da: Betaling

en: Method
da: Metode

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Test mode
da: Testtilstand

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
da: Kan ikke udpakke %file, ikke et gyldigt arkiv.
