Mollie Payment (7.x-2.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Advanced
de: Erweitert

en: Payment
de: Zahlung

en: Method
de: Methode

en: - Select -
de: - Auswählen -

en: Test mode
de: Testmodus

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
de: %file kann nicht entpackt werden, kein gültiges Archiv.

en: Issuer
de: Aussteller
