Mollie Payment (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Advanced
ro: Avansat

en: Payment
ro: Plată

en: Method
ro: Metodă

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
ro: Nu se poate extrage %file, nu este o arhivă validă.
