Mollie Payment (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Payment
tr: Ödeme

en: Method
tr: Yöntem

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
tr: %file açılamadı, geçerli bir arşiv dosyası değil.
