Mollom (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Forms
ar: استمارات

en: Next
ar: التالي

en: delete
ar: احذف

en: Delete
ar: احذف

en: Operations
ar: العمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: رسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: احفظ

en: Add
ar: أضف

en: Text
ar: نص

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Configure
ar: اضبط

en: Comment
ar: التعليق

en: Context
ar: السياق
