Mollom (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Next
id: Selanjutnya

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: Subject
id: Subyek

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.

en: Message
id: Isi pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambahkan

en: Statistics
id: Statistik

en: Configure
id: Konfigurasi

en: Comment
id: Komentar

en: Context
id: Kontek
