Mollom (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Message
be: Паведамленьне

en: Settings
be: Наладкі

en: Comment
be: Камэнтар
