Mollom (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (97 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Next
sk: Ďalší

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Subject
sk: Predmet

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Links
sk: Odkazy

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Message
sk: Správa

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: User registration form
sk: Formulár pre registráciu používateľa

en: User contact form
sk: Formulár pre kontaktovanie používateľa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Comment
sk: Komentár

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Reason
sk: Dôvod

en: Form
sk: Formulár

en: Context
sk: Kontext

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Mollom is a web service that helps you manage your community.
sk: Mollom je webová služba ktorá vám pomôže spravovať vašu komunitu.

en: use image CAPTCHA
sk: použiť obrázkové CAPTCHA

en: play audio CAPTCHA
sk: prehrať audio CAPTCHA

en: Optionally report this to Mollom
sk: Voliteľne nahlásiť do Mollom

en: Don't send feedback to Mollom
sk: Neposielať spätnú väzbu do Mollom

en: Report as spam or unsolicited advertising
sk: Nahlásiť ako spam alebo nevyžiadanú reklamu

en: Report as obscene, violent or profane content
sk: Nahlásiť neslušný, násilný alebo neúctivý obsah

en: Report as low-quality content or writing
sk: Nahlásiť ako obsah nízkej kvality

en: Report as unwanted, taunting or off-topic content
sk: Nahlásiť ako nechcený, výsmešný alebo nesúvisiaci obsah

en: Report as inappropriate: @link
sk: Nahlásiť ako nevhodné: @link

en: Report as inappropriate
sk: Nahlásiť ako nevhodné

en: Fallback strategy
sk: Núdzová stratégia

en: Leave all forms unprotected and accept all submissions
sk: Ponechať všetky formuláre nechránené a akceptovať všetky príspevky

en: Mollom access keys
sk: Prístupové kľúče pre Mollom

en: The public key is used to uniquely identify you.
sk: Verejný kľúč slúži na vašu jednoznačnú identifikáciu.

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Word verification
sk: Overenie slov

en: Error @errno: %server - %message - mollom.getServerList
sk: Chyba @errno: %server - %message - mollom.getServerList

en: All fields
sk: Všetky polia

en: Site-wide contact form
sk: Kontaktný formulár pre celú lokalitu

en: Mollom can be used to block all types of spam received on your website's protected forms. Each form can be set to one of the following options:
sk: Mollom môže byť použitý pre blokovanie všetkých druhov spamu zasielaných do chránených formulárov vašej lokality. Pre každý formulár môže byť nastavená jedna z nasledujúcich volieb:

en: <strong>Text analysis and CAPTCHA backup</strong>: Mollom analyzes the data submitted on the form and presents a CAPTCHA challenge if necessary. This option is strongly recommended, as it takes full advantage of the Mollom anti-spam service to categorize your posts into ham (not spam) and spam.
sk: <strong>Analýza textu a záloha CAPTCHA</strong>: Mollom analyzuje dáta zaslané do formulára a ak je to potrebné, zobrazí pole CAPTCHA. Táto voľba je veľmi odporúčaná, pretože naplno využíva výhody protispamovej služby Mollom pre kategorizovanie vašich príspevkov ako mňam (nie je spam) a spam.

en: <strong>CAPTCHA only</strong>: the form's data is not sent to Mollom for analysis, and a remotely-hosted CAPTCHA challenge is always presented. This option is useful when you wish to always display a CAPTCHA or want to send less data to the Mollom network. Note, however, that forms displayed with a CAPTCHA are never cached, so always displaying a CAPTCHA challenge may reduce performance.
sk: <strong>Len CAPTCHA</strong>: dáta formulára nie sú zasielané do Mollom na analýzu a vždy je prítomné pole CAPTCHA poskytované službou Mollom. Táto voľba je užitočná, ak si želáte vždy zobrazovať pole CAPTCHA, alebo ak si želáte zasielať menej dát do siete Mollom. Treba si však uvedomiť, že formuláre zobrazujúce pole CAPTCHA nie sú nikdy ukladané do vyrovnávacej pamäte, teda zobrazovanie poľa CAPTCHA v každom formulári sa môže negatívne odraziť na výkone.

en: No protection
sk: Nechránené

en: CAPTCHA only
sk: len CAPTCHA

en: Text analysis and CAPTCHA backup
sk: Analýza textu a záloha CAPTCHA

en: Block all submissions of protected forms until the server problems are resolved
sk: Blokovať všetky príspevky do chránených formulárov, kým nebudú problémy so serverom vyriešené

en: The private key is used to prevent someone from hijacking your requests. Similar to a password, it should never be shared with anyone.
sk: Súkromný kľúč slúži na ochranu pred zneužitím vašich požiadaviek. Podobne ako heslo by nemal byť nikdy nikomu poskytnutý.

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
sk: Spamový filter nainštalovaný na tejto lokalite je momentálne nedostupný. Kvôli pravidlám tejto lokality nie sme schopní prijať nové príspevky, kým nebude problém vyriešený. Prosím skúste formulár znovu odoslať o niekoľko minút.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
sk: Váš príspevok aktivoval spamový filter a nebude akceptovaný.

en: The CAPTCHA was not completed correctly. Please complete this new CAPTCHA and try again.
sk: Pole CAPTCHA nebolo korektne vyplnené. Vyplňte prosím toto nové pole CAPTCHA a skúste to znovu.

en: We contacted the Mollom servers to verify your keys: the Mollom services are operating correctly. We are now blocking spam.
sk: Kontaktovali sme servery Mollom pre overenie Vašich kľúčov: služby Mollom fungujú správne. Teraz blokujeme spam.

en: Data is processsed and stored as explained in our <a href="@mollom-privacy">Web Service Privacy Policy</a>. It is your responsibility to provide any necessary notices and obtain the appropriate consent regarding Mollom's use of your data. For more information, see <a href="@mollom-works">How Mollom Works</a> and the <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.
sk: Dáta sú spracované a uložené tak ako je to vysvetlené v našich <a href="@mollom-privacy">Pravidlách webovej služby pre ochranu osobných údajov</a>. Je vašou zodpovednosťou poskytnúť akékoľvek potrebné informácie a získať patričný súhlas týkajúci sa používania vašich dát službou Mollom. Pre viac informácií si pozrite <a href="@mollom-works">Ako Funguje Mollom</a> a <a href="@mollom-faq">Mollom FAQ</a>.

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
sk: Hlásenia a štatistiky používania modulu Mollom.

en: Report to Mollom
sk: Nahlásiť do Mollom

en: Protection mode
sk: Mód ochrany

en: Unprotect
sk: Zrušiť ochranu

en: Add form
sk: Pridať formulár

en: All available forms are protected already.
sk: Všetky dostupné formuláre sú už chránené.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
sk: Naozaj chcete zrušiť ochranu tohto formulára?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
sk: Mollom už nebude chrániť tento formulár pred spamom.

en: Profanity
sk: Neúctivé

en: Unwanted
sk: Neželané

en: Link to Mollom's privacy policy on forms protected by textual analysis
sk: Odkaz na pravidlá ochrany súkromia služby Mollom pre formuláre chránené textovou analýzou.

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
sk: Naozaj chcete odstrániť obsah a nahlásiť ho ako nevhodný?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
sk: Obsah bol úspešne nahlásený ako nevhodný.

en: All listed forms below are protected by Mollom. You can <a href="@add-form-url">add a form</a> to protect, configure already protected forms, or remove the protection.
sk: Všetky formuláre v zozname nižšie sú chránené prostredníctvom Mollom. Môžte <a href="@add-form-url">pridať formulár</a> , konfigurovať už chránené formuláre alebo odstrániť ochranu.

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url">Mollom privacy policy</a>.
sk: Odoslaním tohto formulára akceptujete <a href="@privacy-policy-url">zásady ochrany súkromia Mollom</a>.

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
sk: Sem zadajte znaky z obrázka vyššie; ak ich nemôžete prečítať, odošlite formulár a bude vygenerovaný nový obrázok. Nie je potrebné dodržiavať veľké a malé písmená.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
sk: Pre dokončenie tohto formulára prosím vykonajte slovnú verifikáciu nižšie.

en: @name form
sk: formulár @name

en: User password request form
sk: Formulár pre vyžiadanie nového hesla používateľa

en: All servers unavailable: %servers, last error: @errno - %error_msg
sk: Všetky servery sú nedostupné: %servers, posledná chyba: @errno - %error_msg

en: Ham: <pre>@message</pre>Result: <pre>@result</pre>
sk: Mňam: <pre>@message</pre>Výsledok: <pre>@result</pre>

en: Spam: <pre>@message</pre>Result: <pre>@result</pre>
sk: Spam: <pre>@message</pre>Výsledok: <pre>@result</pre>

en: Unsure: <pre>@message</pre>Result: <pre>@result</pre>
sk: Neisté: <pre>@message</pre>Výsledok: <pre>@result</pre>

en: Correct CAPTCHA: <pre>@data<pre>
sk: Správne CAPTCHA: <pre>@data<pre>

en: Incorrect CAPTCHA: <pre>@data<pre>
sk: Nesprávne CAPTCHA: <pre>@data<pre>

en: Unprotect form
sk: Zrušiť ochranu formulára

en: Configure Mollom keys and global settings.
sk: Nastaviť kľúče Mollom a všeobecné nastavenia.

en: Mollom statistics
sk: Štatistiky Mollom

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
sk: Servery služby Mollom nebolo možné kontaktovať. Prosím uistite sa, že váš webový server môže vykonávať odchádzajúce požiadavky HTTP.

en: Protects forms against spam.
sk: Chráni formuláre proti spamu.

en: Mollom blacklist
sk: Čierna listina služby Mollom.

en: Do no report
sk: Nenahlásiť

en: Spam, unsolicited advertising
sk: Spam, nevyžiadaná reklama

en: Obscene, violent, profane
sk: Obscénne, násilné, znevažujúce

en: Low-quality
sk: Nekvalitné

en: Unwanted, taunting, off-topic
sk: Nežiadúce, posmešné, mimo tému

en: Sending feedback to <a href="@mollom-url">Mollom</a> improves the automated moderation of new submissions.
sk: Zaslanie spätnej väzby na <a href="@mollom-url">Mollom</a> zlepší kvalitu automatického moderovania nových príspevkov.
