Mollom (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Statistics
ga: Statisticí

en: Word verification
ga: Fíorú focail

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url">Mollom privacy policy</a>.
ga: Má chuireann tú an fhoirm seo isteach, glactar leis go nglacann tú le <a href="@privacy-policy-url">polasaí príobháideachais Mollom</a>.

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
ga: Clóscríobh na carachtair a fheiceann tú san íomhá thuas; murar féidir leat iad a léamh, cuir isteach an fhoirm agus tiocfaidh íomhá nua aníos. Níl sé cásíogair.

en: verify using audio
ga: fíoraigh trí fhuaim
