Mollom (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Value
et: Väärtus

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Links
et: Lingid

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Statistics
et: Statistika

en: Configure
et: Seadistus

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Normal
et: Tavaline

en: Form
et: Vorm

en: Context
et: Kontekst

en: contains
et: sisaldab

en: Word verification
et: Kontrollsõna

en: IP address
et: IP-aadress

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Author name
et: Autori nimi

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
et: Sisestage pildil olevad sümbolid. Kui neid ei ole võimalik lugeda, siis sisestage vorm ja luuakse uus pilt. Ei ole tõstutundlik.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
et: Vormi täitmise lõpetamiseks sisestage kontrollsõna.

en: The word verification was not completed correctly. Please complete this new word verification and try again.
et: Kontrollsõna on ebakorrektselt sisestatud. Palun sisestage uus kontrollsõna ja proovige uuesti.

en: verify using audio
et: kasutage kinnitamiseks häält
