Mollom (7.x-2.10) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Forms
am: ቅፆች

en: Home
am: ቤት

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Message
am: መልእክት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Configure
am: ውቀር
