Mollom (7.x-2.13) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: Administration
ast: Alministración

en: Message
ast: Mensax

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Configure
ast: Configurar

en: Comment
ast: Comentariu

en: No posts available.
ast: Nun hai artículos.

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos
