Mollom (7.x-2.13) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Links
az: Linklər

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Refresh
az: Yenilə

en: Statistics
az: Statistika

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Comment
az: Şərh
