Mollom (7.x-2.13) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Още

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: Links
bg: Връзки

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Message
bg: Съобщение

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: remove
bg: Премахване

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Statistics
bg: Статистики

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Comment
bg: Коментар

en: No posts available.
bg: Няма намерено съдържание.

en: Your search yielded no results
bg: Няма съвпадения по Вашата заявка

en: Match
bg: Съвпадение

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: contains
bg: съдържание
