Mollom (7.x-2.13) - en to bs translation catalogue (30 entries)

en: Forms
bs: Forme

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Language
bs: Jezik

en: Administration
bs: Administracija

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Statistics
bs: Statistika

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Comment
bs: Komentar

en: Normal
bs: Normalno

en: No posts available.
bs: Nema dostupnih članaka.

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: contains
bs: sadrži

en: - Any -
bs: - Bilo koji -

en: Invalid
bs: Nevažeći
