Mollom (7.x-2.13) - en to dz translation catalogue (25 entries)

en: Forms
dz: འབྲི་ཤོག་ཚུ་

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: No posts available.
dz: གནས་བསྐྱོད་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།
