Mollom (7.x-2.13) - en to ka translation catalogue (27 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Links
ka: ბმულები

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Comment form
ka: კომენტარის ფორმა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Add
ka: დამატება

en: Refresh
ka: განახლება

en: Statistics
ka: სტატისტიკა

en: Configure
ka: კონფიგურირება

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.
