Mollom (7.x-2.13) - en to lv translation catalogue (153 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Subject
lv: Temats

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Links
lv: Saites

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User registration form
lv: Lietotāja reģistrācijas forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: remove
lv: izņemt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Statistics
lv: Statistika

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Comment
lv: Komentārs

en: Normal
lv: Normāls

en: Blacklists
lv: Melnie saraksti

en: total
lv: kopā

en: No posts available.
lv: Nav pieejamu ziņu.

en: Spam
lv: Surogātpasts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Post title
lv: Ieraksta virsraksts

en: Match
lv: Atbilst

en: Test connection
lv: Pārbaudīt pieslēgumu

en: Form
lv: Forma

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Context
lv: Konteksts

en: contains
lv: satur

en: Advanced configuration
lv: Paplašināta konfigurācija

en: Matches
lv: Rezultāti

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Report as inappropriate: @link
lv: Ziņot par nepiemērotu: @link

en: Private key
lv: Privātā atslēga

en: Site-wide contact form
lv: Vietnes mēroga kontaktforma

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are deleted.
lv: Izvēlētie komentāri bija atzīmēti kā neatbilstoši un tika dzēsti.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are unpublished.
lv: Izvēlētie komentāri bija atzīmēti kā neatbilstoši un netika
    publicēti.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are deleted.
lv: Izvēlētās ziņas bija atzīmētas kā neatbilstošas un tika dzēstas.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are unpublished.
lv: Izvēlētās ziņas bija atzīmētas kā neatbilstošas un netika publicētas.

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
lv: Šajā vietnē uzstādītais surogātpasta filtrs šobrīd nav pieejams. Mē snevaram pieņemt jaunus iesniegumus, kamēr šī problēma nav atrisināta. Lūdzu, pēc pāris minūtēm mēģiniet ievadīt formu atkārtoti.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
lv: Jūs ievade iedarbināja surogātpasta filtru un netiks pieņemta.

en: administer mollom
lv: administrēt mollom

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
lv: Mollom moduļa atskaites un izmantošanas statistika.

en: Report to Mollom
lv: Paziņot Mollom

en: Protection mode
lv: Aizsardzības režims

en: Unprotect
lv: Noņemt aizsardzību

en: Add form
lv: Pievienot formu

en: All available forms are protected already.
lv: Visas pieejamās formas jau ir aizsargātas.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
lv: Vai tiešām vēlaties atslēgt aizsardzību šai formai?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
lv: Mollom vairs neaizsargās šo formu pret surogātpastu.

en: Profanity
lv: Lamāšanās

en: Unwanted
lv: Nevēlams

en: An error occurred upon trying to remove the item from the blacklist.
lv: Notika kļūda, mēginot izņemt vienumu no melnā saraksta.

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst saturu un atzīmēt to kā neatbilstošu?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
lv: Saturs veiksmīgi tika atzīmēts kā neatbilstošs.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
lv: Lai pabeigtu šo formu, lūdzu, veciet zemāk esošo vārda pārbaudi.

en: @name form
lv: @name forma

en: Report to Mollom and unpublish
lv: Paziņot Mollom un nepublicēt

en: Report to Mollom and delete
lv: Paziņot Mollom un izdzēst

en: User password request form
lv: Lietotāja paroles pieprasīšanas forma

en: bypass mollom protection
lv: apiet mollom aizsardzību

en: Unprotect form
lv: Atslēgt formai aizsardzību

en: Configure Mollom keys and global settings.
lv: Konfigurēt Mollom atslēgas un globālos uzstādījumus

en: Mollom statistics
lv: Mollom statistika

en: Network error
lv: Tīkla kļūda

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
lv: Nevar savienoties ar Mollom serveriem. Lūdzu, pārliecinieties, ka Jūsu serveris var veikt HTTP pieprasījumus.

en: Author e-mail
lv: Autora e-pasts

en: Mollom blacklist
lv: Mollom melnais saraksts

en: The entry was added to the blacklist.
lv: Ieraksts tika ierakstīts melnajā sarakstā.

en: The entry was removed from the blacklist.
lv: Ieraksts tika izņemts no melnā saraksta.

en: Mollom automatically blocks unwanted content and learns from all participating sites to improve its filters. On top of automatic filtering, you can define a custom blacklist.
lv: Mollom automātiski bloķē nevēlamu saturu un apkopo informāciju no visām iesaistītajām vietnēm, lai uzlabotu filtrus. Papildus automātiskajiem filtriem, Jūs varat izveidot pielāgotus melnos sarakstus.

en: Mollom's filters are shared and trained globally over all participating sites. Due to this, unwanted content might still be accepted on your site, even after sending feedback to Mollom. By using the site-specific blacklist, the filters can be customized to your specific needs. Each entry specifies a reason for why it has been blacklisted, which further helps in improving Mollom's automated filtering.
lv: Mollom filtri tiek koplietoti un uzlaboti piedaloties visām iesaistītajām vietnēm. Tāpēc nevēlams saturs joprojām varētu tikt pieņemts Jūs vietnē, pat pēc atskaites nosūtīšanas Mollom. Izmantojot vietnei pielāgotu melno sarakstu, filtri var tikt pielāgoti Jūsu konkrētajām vajadzībām. Katram ierakstam tiek noteikts iemesls, kāpēc tas ir iekļauts melnajā sarakstā, kas vēl vairāk uzlabo Mollom automatizēto filtrēšanu.

en: All blacklist entries are applied to a context: the entire submitted post, or only links in the post. When limiting the context to links, both the link URL and the link text is taken into account.
lv: Visi melnā saraksta ieraksti tiek piemēroti kontekstam: visai pievienotajai ziņai vai ziņā esošajām saitēm. Ierobežojot kontekstu līdz saitēm, tiek ņemts vērā gan saites URL gan saites teksts.

en: If a blacklist entry contains multiple words, various combinations will be matched. For example, when adding "<code>replica&nbsp;watches</code>" limited to links, the following links will be blocked:
lv: Ja melnā saraksta ieraksts satur vairākus vārdus, tiks salīdzinātas dažādas kombinācijas. Piemēram, ievadot "<code>replica&nbsp;watches</code>" pie saišu ierobežojuma, tiks bloķētas šādas saites:

en: Administer Mollom-protected forms and Mollom settings
lv: Administrēt Mollom aizsargātās formas un Mollom uzstādījumus

en: Bypass Mollom protection on forms
lv: Apiet Mollom formu aizsardzību

en: Spam, unsolicited advertising
lv: Surogātpasts, uzmācīga reklāma

en: Low-quality
lv: Zema kvalitāte

en: Unwanted, taunting, off-topic
lv: Nevēlams, izsmejošs, nav par tematu

en: Sending feedback to <a href="@mollom-url">Mollom</a> improves the automated moderation of new submissions.
lv: Atskaišu sūtīšana <a href="@mollom-url">Mollom</a> uzlabo jaunu ierakstu automatizēto kontroli.

en: The posts were successfully reported as inappropriate.
lv: Atskaite par nepiemērotiem ierakstiem tika iesniegta.

en: The users were successfully reported.
lv: Atskaite par lietotājiem tika iesniegta.

en: Your submission has triggered the profanity filter and will not be accepted until the inappropriate language is removed.
lv: Jūsu iesniegums izraisīja lamu vārdu filtra darbību un netiks pieņemts līdz tiks izņemti nepiedienīgie vārdi.

en: Configure %form-title protection
lv: Konfigurēt %form-title aizsardzību

en: Text analysis
lv: Teksta analīze

en: Text fields to analyze
lv: Teksta lauki, ko analizēt

en: At least one text analysis check is required.
lv: Ir nepieciešama vismaz viena teksta pārbaude.

en: The form protection has been added.
lv: Formas aizsardzība ir pievienota.

en: The form protection has been updated.
lv: Formas aizsardzība ir atjaunināta.

en: Block all form submissions
lv: Bloķēt visu formu ievades

en: Accept all form submissions
lv: Pieņemt ievades no visām formām

en: Enable testing mode
lv: Ieslēgt pārbaudes režīmu

en: All listed forms below are protected by Mollom, unless users are able to <a href="@permissions-url">bypass Mollom's protection</a>.
lv: Visas uzskaitītās formas aizsargā Mollom, ja vien lietotāji spēj <a href="@permissions-url">apiet Mollom aizsardzību</a>.

en: You can <a href="@add-form-url">add a form</a> to protect, configure already protected forms, or remove the protection.
lv: Jūs varat <a href="@add-form-url">pievienot formu</a> aizsardzībai, konfigurēt jau aizsargātās formas vai atslēgt aizsardzību.

en: The blacklist is optional. There is no whitelist, i.e., if a blacklist entry is matched in a post, it overrides any other filter result and the post will not be accepted. Blacklisting potentially ambiguous words should be avoided.
lv: Melnais saraksts nav obligāts. Baltā saraksta nav, piemēram, ja ziņā tiek atrasts melnā saraksta ieraksts, tas ignorē visu citu filtru rezultātus, un ziņa netiks pieņemta. Ieteicams izvairīties no apšaubāmu vārdu ievietošanas melnajā sarakstā.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to disable it.
lv: Apmeklējiet <a href="@settings-url">Mollom uzstādījumu lapu</a>, lai to atslēgtu.

en: Mollom testing mode is still enabled. !admin-message
lv: Mollom testēšanas režīms joprojām ir ieslēgts. !admin-message

en: The word verification was not completed correctly. Please complete this new word verification and try again.
lv: Vārda pārbaude noritēja nekorekti. Lūdzu, aizpildiet jauno vārda pārbaudi un mēģiniet vēlreiz.

en: Mollom CAPTCHA or privacy policy link
lv: Mollom CAPTCHA vai privātuma noteikumu saite

en: Type the characters you see in this picture.
lv: Ievadiet simbolus, ko redziet šajā attēlā.

en: Configure blacklists.
lv: Konfigurēt melnos sarakstus

en: Configure spam blacklist entries.
lv: Konfigurēt surogātpasta melnā saraksta ierakstus.

en: Configure profanity blacklist entries.
lv: Konfigurēt lamāšanās melnā saraksta ierakstus.

en: Configure unwanted blacklist entries.
lv: Konfigurēt nevēlamā satura melno sarakstu ierakstus.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to configure your keys.
lv: Apmeklējiet <a href="@settings-url">Mollom uzstādījumu lapu</a>, lai konfigurētu atslēgas.

en: The Mollom API keys are not configured yet. !admin-message
lv: Mollom API atslēgas vēl nav konfigurētas. !admin-message

en: The configured Mollom API keys are invalid. !admin-message
lv: Konfigurētās Mollom API atslēgas nav derīgas. !admin-message

en: discard
lv: atmest

en: retain
lv: paturēt

en: The protection is omitted for users having any of the permissions: !permission-list
lv: Aizsardzība netiek ievērota lietotājiem, kuriem ir šādas tiesības: !permission-list

en: When text analysis identifies spam
lv: Kad teksta analīze identificē surogātpastu

en: Retain the post for manual moderation
lv: Paturēt ziņu vēlākai pārbaudei

en: The form protection has been removed.
lv: Formas aizsardzība ir atslēgta.

en: exact
lv: tieši

en: Mollom servers verified your keys. The services are operating correctly.
lv: Mollom serveri pārbaudīja Jūsu atslēgas. Servisi darbojas korekti.

en: View Mollom statistics
lv: Skatīt Mollom statistiku

en: @name comment form
lv: @name komentāru forma

en: !title must be 32 characters. Ensure you copied the key correctly.
lv: !title jābūt 32 rakstzīmēm. Pārliecinieties, ka nokopējāt atslēgu pareizi.

en: Do not report
lv: Nežinot

en: Your submission contains invalid characters and will not be accepted.
lv: Jūsu iesniegums satur neatļautas rakstzīmes un netiks akceptēts.

en: An error occurred upon trying to add the value to the blacklist.
lv: Notika kļūda mēģinot melnajam sarakstam pievienot vērtību.

en: Are you sure you want to delete %value from the blacklist?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst %value no melnā saraksta?

en: Mollom API keys
lv: Mollom API atslēgas

en: Valid (public key: @publicKey)
lv: Derīgs (publiskā atslēga: @publicKey)

en: Service error
lv: Servisa kļūda

en: The Mollom API keys could not be verified. Please try again later.
lv: Mollom API atslēgas nav iespējams pārbaudīt. Lūdzu mēģiniet vēlāk.

en: User profile form
lv: Lietotāja profila forma

en: When text analysis is unsure
lv: Kad nav iespējams paļauties uz teksta analīzi

en: Show a CAPTCHA
lv: Rādīt CAPTCHA

en: Discard the post
lv: Atmest ierakstu

en: Accept the post
lv: Akceptēt ierakstu

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">Mollom privacy policy</a>.
lv: Nosūtot šo formu, jūs akceptējat <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">Mollom privātuma politiku</a>.

en: Delete blacklist entry
lv: Dzēst melnā saraksta ierakstu

en: Client error
lv: Klienta kļūda
