Mollom (7.x-2.13) - en to mn translation catalogue (29 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Links
mn: Холбоосууд

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: remove
mn: устгах

en: Statistics
mn: Статистик

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: No posts available.
mn: Бичлэг байхгүй

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.
