Mollom (7.x-2.13) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: Administration
oc: Administracion

en: Links
oc: Ligams

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Message
oc: Messatge

en: Comment form
oc: Formulari de comentari

en: User contact form
oc: Formulari de contacte de l'utilizaire

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: remove
oc: suprimir

en: Refresh
oc: Refresca

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Configure
oc: Configurar

en: Comment
oc: Comentari

en: No posts available.
oc: Cap de contribucion pas disponibla.

en: seconds
oc: segondas

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Form
oc: Formulari

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: Context
oc: Contèxte

en: contains
oc: cont=en

en: Public key
oc: Clau publica

en: Private key
oc: Clau privada

en: - Any -
oc: - Tot -
