Mollom (7.x-2.13) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ
