Mollom (7.x-2.13) - en to pl translation catalogue (149 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Language
pl: Język

en: Administration
pl: Administracja

en: Links
pl: Odnośniki

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Message
pl: Wiadomość

en: Comment form
pl: Formularz komentarza

en: User registration form
pl: Formularz rejestracji użytkownika

en: User contact form
pl: Formularz kontaktowy użytkownika

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: remove
pl: usuń

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Comment
pl: Komentarz

en: Normal
pl: Zwykły

en: Blacklists
pl: Czarna lista

en: total
pl: razem

en: No posts available.
pl: Brak wpisów.

en: seconds
pl: sekundy

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Match
pl: Pasuje

en: Form
pl: Formularz

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Context
pl: Kontekst

en: contains
pl: zawiera

en: Advanced configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja

en: Report
pl: Raport

en: Matches
pl: Pasuje

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Report as inappropriate: @link
pl: Zgłoś jako nieodpowiednie: @link

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: Site-wide contact form
pl: Formularz kontaktowy serwisu

en: Verification
pl: Weryfikacja

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Invalid
pl: Nieprawidłowy

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are deleted.
pl: Zaznaczone komentarze zostały zgłoszone jako nieodpowiednie a następnie skasowane.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are unpublished.
pl: Zaznaczone komentarze zostały zgłoszone jako nieodpowiednie oraz oznaczone jako nieopublikowane.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are deleted.
pl: Zaznaczone wpisy zostały zgłoszone jako nieodpowiednie a następnie skasowane.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are unpublished.
pl: Zaznaczone wpisy zostały zgłoszone jako nieodpowiednie oraz zostały oznaczone jako nieopublikowane.

en: CAPTCHA only
pl: Tylko CAPTCHA

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
pl: Filtr antyspamowy zainstalowany na tej witrynie jest aktualnie niedostępny. Polityka witryny mówi, że nie możemy zaakceptować nowych wpisów dopóki problem nie zostanie rozwiązany. Prosimy o ponowną próbę umieszczenia wpisu za kilka minut.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
pl: Twój wpis uruchomił filtr antyspamowy przez co nie może zostać zaakceptowany.

en: administer mollom
pl: administracja mollom

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
pl: Raporty oraz statystyki użytkowania modułu Mollom.

en: Report to Mollom
pl: Zgłoś do Mollom

en: Protection mode
pl: Tryb ochrony

en: Unprotect
pl: Nie chroń

en: Add form
pl: Dodaj formularz

en: All available forms are protected already.
pl: Wszystkie dostępne formularze są już chronione.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
pl: Czy jesteś pewien, że nie chcesz chronić tego formularza?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
pl: Mollom nie będzie dłużej chronił tego formularza przed spamem.

en: Profanity
pl: Bluźnierstwa

en: Unwanted
pl: Niechciane

en: An error occurred upon trying to remove the item from the blacklist.
pl: Pojawił się błąd podczas próby usunięcia pozycji z czarnej listy.

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz skasować oraz zgłosić treść jako nieodpowiednią?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
pl: Treść została poprawnie zgłoszona jako nieodpowiednia.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
pl: Aby przejść dalej prosimy o weryfikację słowa podanego poniżej.

en: @name form
pl: Formularz @name

en: Report to Mollom and unpublish
pl: Zgłoś do Mollom a następnie nie publikuj

en: Report to Mollom and delete
pl: Zgłoś do Mollom a następnie skasuj

en: User password request form
pl: Formularz żądania nowego hasła

en: bypass mollom protection
pl: omijanie ochrony mollom

en: Unprotect form
pl: Nie chroń formularza

en: Configure Mollom keys and global settings.
pl: Konfiguracja kluczy Mollom oraz ustawień globalnych.

en: Mollom statistics
pl: Statystyki Mollom

en: Network error
pl: Błąd sieci

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
pl: Nie można skontaktować się z serwerem Mollom. Proszę się upewnić, że serwer może wysyłać żądania HTTP do sieci zewnętrznej.

en: Mollom blacklist
pl: Czarna lista Mollom

en: The entry was added to the blacklist.
pl: Pozycja dodana do czarnej listy.

en: The entry was removed from the blacklist.
pl: Wpis został usunięty z czarnej listy.

en: Mollom automatically blocks unwanted content and learns from all participating sites to improve its filters. On top of automatic filtering, you can define a custom blacklist.
pl: Mollom automatycznie blokuje niechcianą treść oraz uczy się na wszystkich partycypujących witrynach ulepszając filtry. Pomijając automayczne filtrowanie, masz możliwość tworzenia własnej czarnej listy.

en: Mollom's filters are shared and trained globally over all participating sites. Due to this, unwanted content might still be accepted on your site, even after sending feedback to Mollom. By using the site-specific blacklist, the filters can be customized to your specific needs. Each entry specifies a reason for why it has been blacklisted, which further helps in improving Mollom's automated filtering.
pl: Filtry Mollom są współdzielnone oraz dostosowywane na wszystkich partycypujących witrynach. W wyniku takiego działania, niechciana treść może w dalszym ciągu być akceptowana na Twojej stronie, nawet po wysłaniu informacji zwrotnej do Mollom. Poprzez wykorzystanie czarnej listy określonej dla danej witryny, filtry mogą zostać dopasowane do określonych potrzeb. Każdy wpis określa przyczynę dlaczego dany element znalazł się na czarnej liście, co w konsekwencji pomaga udoskonalać automatyczne filtrowanie Mollom.

en: All blacklist entries are applied to a context: the entire submitted post, or only links in the post. When limiting the context to links, both the link URL and the link text is taken into account.
pl: Wszystkie wpisy z czarnej listy zostają zastosowane w kontekście całego wpisu lub tylko odnośników we wpisie. Jeśli ograniczymy kontekst do odnośników, zarówno odnośnik URL jak i odnośniki w tekście poddane zostaną analizie.

en: If a blacklist entry contains multiple words, various combinations will be matched. For example, when adding "<code>replica&nbsp;watches</code>" limited to links, the following links will be blocked:
pl: Jeśli czarna lista zawiera wiele słów, różne kombinacje zostaną poddane próbie. Dla przykładu, kiedy dodajemy "<code>replica&nbsp;watches</code>" limitowane do odnośników, następujące odnośniki zostaną zablokowane:

en: Administer Mollom-protected forms and Mollom settings
pl: Administrowanie formularzami chronionymi przez Molloma oraz jego ustawieniami

en: Bypass Mollom protection on forms
pl: Omiń ochronę formularzy

en: Spam, unsolicited advertising
pl: Spam, niechciana reklama

en: Low-quality
pl: Niskiej jakości

en: Unwanted, taunting, off-topic
pl: Niechciane, prześmiewcze, nie związane z tematem

en: Sending feedback to <a href="@mollom-url">Mollom</a> improves the automated moderation of new submissions.
pl: Wysyłanie informacji zwrotnej do <a href="@mollom-url">Mollom</a> udoskonala zautomatyzowaną moderację nowych wpisów.

en: The posts were successfully reported as inappropriate.
pl: Pomyślnie zgłoszono treści jako niepożądane.

en: The users were successfully reported.
pl: Pomyślnie zgłoszono użytkowników.

en: Your submission has triggered the profanity filter and will not be accepted until the inappropriate language is removed.
pl: Twoje zgłoszenie zawiera niewłaściwe słownictwo, które uruchomiło filtr blokujący wulgaryzmy.

en: Configure %form-title protection
pl: Konfiguracja ochrony %form-title

en: Text analysis
pl: Analiza tekstu

en: Text fields to analyze
pl: Pole tekstowe do analizy

en: At least one text analysis check is required.
pl: Wymagana jest przynajmniej jedna analiza tekstu.

en: The form protection has been added.
pl: Ochrona formularza została włączona.

en: The form protection has been updated.
pl: Ochrona formularza została zaktualizowana.

en: Block all form submissions
pl: Blokuj wszystkie wpisy w formularzach

en: Accept all form submissions
pl: Akceptuj wszystkie wpisy w formularzach

en: Enable testing mode
pl: Włączanie trybu testowego

en: All listed forms below are protected by Mollom, unless users are able to <a href="@permissions-url">bypass Mollom's protection</a>.
pl: Wszystkie formularze umieszczone na wykazie poniżej są chronione przez Mollom, chyba, że użytkownicy posiadają prawa do <a href="@permissions-url">omijania zabezpieczeń Mollom</a>.

en: You can <a href="@add-form-url">add a form</a> to protect, configure already protected forms, or remove the protection.
pl: Możesz  <a href="@add-form-url">dodać formularz</a> do ochrony, konfigurować już chronione formularze lub wyłączać ochronę.

en: The blacklist is optional. There is no whitelist, i.e., if a blacklist entry is matched in a post, it overrides any other filter result and the post will not be accepted. Blacklisting potentially ambiguous words should be avoided.
pl: Czarna lista jest opcjonalna. Nie ma białej listy, na przykład: jeśli wpis z czarnej listy będzie pasować do wpisu w formularzu, nadpisze on wszystkie inne filtry w konsekwencji czego wpis może nie zostać zaakceptowany. Radzimy unikać wpisywania  potencjalnie dwuznacznych słów.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to disable it.
pl: Odwiedź <a href="@settings-url">stronę z ustawieniami Mollom</a> aby to wyłączyć.

en: Mollom testing mode is still enabled. !admin-message
pl: Mollom pracuje w trybie testowym. !admin-message

en: The word verification was not completed correctly. Please complete this new word verification and try again.
pl: Weryfikacja słowa nie została przeprowadzona prawidłowo. Prosimy wpisać poprawnie nowe słowo i spróbować jeszcze raz.

en: Mollom CAPTCHA or privacy policy link
pl: Mollom CAPTCHA oraz odnośnik do polityki prywatności

en: Type the characters you see in this picture.
pl: Wpisz znaki, które widzisz na obrazku.

en: Configure blacklists.
pl: Konfiguracja czarnej listy.

en: Configure spam blacklist entries.
pl: Konfiguracja czarnej listy wpisów.

en: Configure profanity blacklist entries.
pl: Konfiguracja czarnej listy przekleństw.

en: Configure unwanted blacklist entries.
pl: Konfiguracja czarnej listy niechcianych wpisów.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to configure your keys.
pl: Odwiedź  <a href="@settings-url">Stronę z ustawieniami Mollom</a> aby skonfigurować klucze.

en: The Mollom API keys are not configured yet. !admin-message
pl: Klucze Mollom API nie zostały jeszcze skonfigurowane. !admin-message

en: The configured Mollom API keys are invalid. !admin-message
pl: Skonfigurowane klucze Mollom API nie są poprawne. !admin-message

en: discard
pl: odrzuć

en: retain
pl: wstrzymaj

en: The protection is omitted for users having any of the permissions: !permission-list
pl: Ochrona jest pomijana w przypadku użytkowników posiadających którekolwiek z uprawnień: !permission-list

en: When text analysis identifies spam
pl: W przypadku gdy analiza tekstu wskazuje na spam

en: Retain the post for manual moderation
pl: Wstrzymaj wpis do ręcznej moderacji.

en: The form protection has been removed.
pl: Ochrona formularza została wyłączona.

en: exact
pl: dokładnie

en: Mollom servers verified your keys. The services are operating correctly.
pl: Serwer Mollom zweryfikował Twoje klucze. Usługi działają poprawnie.

en: View Mollom statistics
pl: Zobacz statystyki Mollom

en: @name comment form
pl: Formularz komentowania @Name

en: Do not report
pl: Nie zgłaszaj

en: Your submission contains invalid characters and will not be accepted.
pl: Twoje zgłoszenie zawiera niepoprawne znaki i nie zostanie zaakceptowane.

en: Mollom content moderation
pl: Moderacja treści Mollom

en: Configure how the Mollom service moderates user-submitted content such as spam and profanity.
pl: Konfiguracja sposobu moderacji spamu oraz wulgaryzmów przez usługę Mollom.

en: Are you sure you want to delete %value from the blacklist?
pl: Jesteś pewien, że chcesz usunąć %value z czarnej listy?

en: When text analysis is unsure
pl: Gdy analizowany tekst jest niepewny

en: Show a CAPTCHA
pl: Pokaż CAPTCHA

en: Discard the post
pl: Odrzuć wpis

en: Accept the post
pl: Akceptuj wpis

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">Mollom privacy policy</a>.
pl: Wysyłając dane z tego formularza akceptujesz <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">politykę prywatności Mollom</a>.

en: Client error
pl: Błąd klienta

en: Text analysis strictness
pl: Ścisła analiza tekstu

en: Mollom can protect forms your site from unwanted posts. Each form can be set to one of the following options:
pl: Mollom umożliwia ochronę formularzy na stronie przed niechcianymi wpisami. Dla każdego formularza można ustawić jedną z następujących opcji:

en: If you feel this is in error, please <a href="@report-url" class="mollom-target">report that you are blocked</a>.
pl: W przypadku podejrzenia wystąpienia błędu należy <a href="@report-url" class="mollom-target">zaraportować o blokadzie</a>.
