Mollom (7.x-2.13) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat
