Mollom (7.x-2.14) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: Administration
af: Administrasie

en: Home page
af: Tuisblad

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Statistics
af: Statistieke

en: Configure
af: Verstel

en: Comment
af: Kommentaar

en: Normal
af: Normaal

en: No posts available.
af: Geen inhoud beskikbaar nie.

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.
