Mollom (7.x-2.14) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Language
ht: Lang

en: Message
ht: Mesaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: Comment
ht: Komantè

en: Author name
ht: Non otè a
