Mollom (7.x-2.14) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Home page
kk: Басты бет

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Statistics
kk: Статистика

en: Configure
kk: Баптау

en: Comment
kk: Пікір

en: No posts available.
kk: Қолжетімді жазба жоқ.

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.
