Mollom (7.x-2.14) - en to km translation catalogue (30 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Home page
km: គេហ​ទំព័រ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: No posts available.
km: គ្មាន​សេចក្ដី​ប្រកាស ។

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Context
km: បរិបទ
