Mollom (7.x-2.14) - en to kn translation catalogue (39 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Home page
kn: ನೆಲೆ ಪುಟ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳಿಗೆ ವಿಭಜಿಸು

en: Your search yielded no results
kn: ನಿಮ್ಮ ಹುಡುಕಾಟಕ್ಕೆ ಯಾವುದೇ ಫಲಿತಾಂಶ ಬರಲಿಲ್ಲ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್

en: Unknown error
kn: ಗೊತ್ತಿಲ್ಲದ ದೋಷ

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Context
kn: ಸಂದರ್ಭ

en: contains
kn: ಹೊಂದಿರುವ

en: Report
kn: ವರದಿ

en: Matches
kn: ತಾಳೆಗಳು

en: Flagged
kn: ಗುರುತುಹಾಕಲಾದ

en: Invalid
kn: ಅಮಾನ್ಯ
