Mollom (7.x-2.14) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Next
ku: دواتر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Home page
ku: پەڕەی سەرەتا

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Statistics
ku: ئامار

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Comment
ku: بۆچوون

en: No posts available.
ku: هیچ بابه‌تێک نیه‌

en: Your search yielded no results
ku: گەڕانەکەت بێ ئەنجام بوو

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
