Mollom (7.x-2.14) - en to mg translation catalogue (16 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comment
mg: Heviteny

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.
