Mollom (7.x-2.14) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Configure
mk: Конфигурирање
