Mollom (7.x-2.14) - en to mr translation catalogue (32 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Next
mr: पुढील

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Cancel
mr: रद्द

en: Language
mr: भाषा

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Home page
mr: मुख्य पान

en: Links
mr: दुवे

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Comment form
mr: टिपण्णी अर्ज

en: User registration form
mr: सदस्य नोंदणी अर्ज

en: User contact form
mr: वापरकर्ता संपर्क अर्ज

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: remove
mr: मिटवा

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Normal
mr: साधारण

en: total
mr: एकूण

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही

en: - Any -
mr: - काहीही -
