Mollom (7.x-2.14) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: User contact form
ne: प्रयोगकर्ता सम्पर्क फर्म

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Normal
ne: साधारण

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन
