Mollom (7.x-2.14) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Administration
os: Разамынад

en: Home page
os: Сæйраг фарс

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Message
os: Хъусинаг

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Refresh
os: Сног кæн
