Mollom (7.x-2.14) - en to ps translation catalogue (23 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Links
ps: تړوني

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: Add
ps: زیاتول

en: Refresh
ps: تاندول

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Configure
ps: سازول

en: Comment
ps: تبصره

en: Report
ps: راپور

en: - Any -
ps: -هر-
