Mollom (7.x-2.14) - en to ro translation catalogue (40 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Next
ro: Următor

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Administration
ro: Administrare

en: Home page
ro: Acasă

en: Links
ro: Legături

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Comment form
ro: Formularul de comentariu

en: User contact form
ro: Formular de contactare a utilizatorului

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: remove
ro: elimină

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: Statistics
ro: Statistici

en: Configure
ro: Configurează

en: Comment
ro: Comentariu

en: No posts available.
ro: Nu sunt articole disponibile.

en: seconds
ro: secunde

en: Your search yielded no results
ro: Căutarea dumneavoastră nu are nici un rezultat

en: Form
ro: Formular

en: No comments available.
ro: Nu sunt comentarii disponibile.

en: contains
ro: conţine

en: Flagged
ro: Marcat

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Author name
ro: Nume autor

en: Client error
ro: Eroare client
