Mollom (7.x-2.14) - en to sq translation catalogue (25 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Administration
sq: Administrimi

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: Comment
sq: Komenti

en: No posts available.
sq: Asnjë shkrim në dispozicion.

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.

en: Context
sq: Konteksti
