Mollom (7.x-2.14) - en to sr translation catalogue (23 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Comment
sr: Коментар

en: seconds
sr: секунди

en: contains
sr: садржи

en: - Any -
sr: - Сваки -
