Mollom (7.x-2.14) - en to th translation catalogue (34 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Home page
th: เว็บไซต์

en: Links
th: ลิงก์

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Message
th: ข้อความ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: remove
th: เอาออก

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Statistics
th: สถิติ

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: No posts available.
th: ไม่มีเนื้อหา

en: Your search yielded no results
th: ไม่พบสิ่งที่คุณต้องการค้นหา

en: Context
th: บริบท

en: contains
th: ประกอบด้วย

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Report as inappropriate: @link
th: รายงานว่าไม่เหมาะสม: @link

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are deleted.
th: ความเห็นที่เลือกได้ถูกรายงานว่าไม่เหมาะสมและถูกลบออก

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are unpublished.
th: ความเห็นที่เลือกได้ถูกรายงานว่าไม่เหมาะสมและถูกนำออกจากการแสดงผล

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are deleted.
th: ข้อความที่เลือกได้ถูกรายงานว่าไม่เหมาะสมและถูกลบออก

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are unpublished.
th: ข้อความที่เลือกได้ถูกรายงานว่าไม่เหมาะสมและถูกนำออกจากการแสดงผล

en: Author name
th: ชื่อผู้เขียน
