Mollom (7.x-2.14) - en to ug translation catalogue (24 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Home page
ug: باش بەت

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Comment form
ug: ئىنكاس جەدۋىلى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Add
ug: قوشۇش

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.
