Mollom (7.x-2.7) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Value
ca: Valor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Links
ca: Enllaços

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Message
ca: Missatge

en: Comment form
ca: Formulari de comentari

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Configure
ca: Configura

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Comment
ca: Comentari

en: Form
ca: Formulari

en: contains
ca: conté

en: Public key
ca: Clau pública

en: Report as inappropriate: @link
ca: Informa'n com a no apropiat: @link

en: Report as inappropriate
ca: Informa'n com a no apropiat

en: Private key
ca: Clau privada

en: Word verification
ca: Paraula de verificació

en: IP address
ca: Adreça IP

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Invalid
ca: Invàlid

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are deleted.
ca: S'ha informat que els comentaris seleccionats no són apropiats i s'han suprimit.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are unpublished.
ca: S'ha informat que els comentaris seleccionats no són apropiats i s'han retirat.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are deleted.
ca: S'ha informat que els articles seleccionats no són apropiats i s'han suprimit.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are unpublished.
ca: S'ha informat que els articles seleccionats no són apropiats i s'han retirat.

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: Unwanted
ca: No sol·licitat

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
ca: Escriviu els caràcters que veus en la imatge de dalt; si no podeu llegir-los, envieu el formulari i es generarà una nova imatge. Sense distinció entre majúscules i minúscules.

en: @name form
ca: @name formulari

en: Spam, unsolicited advertising
ca: Spam, publicitat sense consentiment

en: Obscene, violent, profane
ca: Obscè, violent, groller

en: Low-quality
ca: Baixa qualitat

en: Unwanted, taunting, off-topic
ca: No sol·licitat, desafiador, fora de lloc
