Mollom (7.x-2.8) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Next
eu: Hurrengoa

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Value
eu: Balioa

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Links
eu: Estekak

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: Comment form
eu: Iruzkin formularioa

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Normal
eu: Arrunta

en: Form
eu: Formularioa

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Context
eu: Testuingurua

en: contains
eu: dauka

en: Word verification
eu: Hitz egiaztapena

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: administer mollom
eu: mollom kudeatu

en: Author name
eu: Egilearen izena

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
eu: Idatzi goiko irudian ikusten dituzun karaktereak; irakurri ezin badituzu formularioa bidali eta irudi berri bar sortuko da. Ez du kontuan hartzen letra larriz edo xehez idazkteak.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
eu: Formulario hau osatzeko bete hitz egiaztapena behean.

en: @name form
eu: @name formularia

en: Network error
eu: Sare errorea

en: The word verification was not completed correctly. Please complete this new word verification and try again.
eu: Hitz egiaztapena ez da ondo burutu. Mesedez bete hitz egiaztapen berria eta saiatu berriro.

en: verify using image
eu: irudi bidez egiaztatu

en: Type the characters you see in this picture.
eu: Idatzi irudian ikuzten dituzun karaktereak.

en: verify using audio
eu: audio bidez egiaztatu
