Mollom (7.x-2.8) - en to nl translation catalogue (154 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Message
nl: Bericht

en: Comment form
nl: Reactieformulier

en: User registration form
nl: Gebruikersregistratieformulier

en: User contact form
nl: Gebruikerscontactformulier

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Configure
nl: Instellen

en: Comment
nl: Reactie

en: Normal
nl: Normaal

en: Blacklists
nl: Zwarte lijsten

en: Match
nl: Overeenkomst

en: Form
nl: Formulier

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: contains
nl: bevat

en: Matches
nl: Komt overeen met

en: Public key
nl: Publieke sleutel

en: Report as inappropriate: @link
nl: Rapporteer als ongepast: @link

en: Private key
nl: Privésleutel

en: Word verification
nl: Woordherkenning

en: Site-wide contact form
nl: Website-contactformulier

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Invalid
nl: Ongeldig

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are deleted.
nl: De geselecteerde reacties werden gerapporteerd als ongepast en zijn verwijderd.

en: The selected comments have been reported as inappropriate and are unpublished.
nl: De geselecteerde reacties werden gerapporteerd als ongepast en zijn niet langer gepubliceerd.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are deleted.
nl: De geselecteerde berichten werden gerapporteerd als ongepast en zijn verwijderd.

en: The selected posts have been reported as inappropriate and are unpublished.
nl: De geselecteerde berichten werden gerapporteerd als ongepast en zijn niet langer gepubliceerd.

en: CAPTCHA only
nl: Alleen CAPTCHA

en: The spam filter installed on this site is currently unavailable. Per site policy, we are unable to accept new submissions until that problem is resolved. Please try resubmitting the form in a couple of minutes.
nl: Het spamfilter van deze website is tijdelijk buiten werking. Totdat het probleem is opgelost kunnen nieuwe bijdragen niet geaccepteerd worden. Probeer over een paar minuten nog eens.

en: Your submission has triggered the spam filter and will not be accepted.
nl: Uw bijdrage is beoordeeld als spam en wordt daarom geweigerd.

en: administer mollom
nl: Mollom beheren

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Reports and usage statistics for the Mollom module.
nl: Gebruikersstatistieken van de Mollom-module.

en: Report to Mollom
nl: Rapporteer aan Mollom

en: Protection mode
nl: Beveiligingsmethode

en: Unprotect
nl: Niet beveiligen

en: Add form
nl: Formulier toevoegen

en: All available forms are protected already.
nl: Alle formulieren zijn beveiligd.

en: Are you sure you want to unprotect this form?
nl: Weet u zeker dat u de beveiliging van dit formulier wilt uitschakelen?

en: Mollom will no longer protect this form from spam.
nl: Mollom zal dit formulier niet langer beveiligen tegen spam.

en: Profanity
nl: Aanstootgevend

en: Unwanted
nl: Ongewenst

en: An error occurred upon trying to remove the item from the blacklist.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de tekst uit de zwarte lijst.

en: Link to Mollom's privacy policy on forms protected by textual analysis
nl: Link naar Mollom's privacyverklaring over formulieren die met tekstanalyse worden beschermd.

en: Are you sure you want to delete and report the content as inappropriate?
nl: Weet u zeker dat u de inhoud wilt verwijderen en rapporteren als ongewenst?

en: The content was successfully reported as inappropriate.
nl: De inhoud werd succesvol gerapporteerd als ongepast.

en: Type the characters you see in the picture above; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.
nl: Neem de tekens uit het bovenstaande figuur over. Wanneer de tekens niet duidelijk zijn, kunt u het formulier verzenden om een nieuw figuur weer te geven. De tekens zijn niet hoofdlettergevoelig.

en: To complete this form, please complete the word verification below.
nl: Vul de woordverificatie in om het formulier te voltooien.

en: @name form
nl: @name-formulier

en: Report to Mollom and unpublish
nl: Rapporteer aan Mollom en depubliceer

en: Report to Mollom and delete
nl: Rapporteer aan Mollom en verwijder

en: User password request form
nl: Nieuw wachtwoord-formulier

en: bypass mollom protection
nl: Mollom-beveiliging omzeilen

en: Unprotect form
nl: Bescherm dit formulier niet langer

en: Configure Mollom keys and global settings.
nl: Mollom-sleutels en instellingen beheren.

en: Mollom statistics
nl: Mollom-statistieken

en: Network error
nl: Netwerkfout

en: The Mollom servers could not be contacted. Please make sure that your web server can make outgoing HTTP requests.
nl: De Mollom-server konden niet bereikt worden. Contoleer of uw webserver uitgaande HTTP-verzoeken kan sturen.

en: Author e-mail
nl: Auteur van e-mail

en: Mollom blacklist
nl: Zwarte lijst van Mollom

en: The entry was added to the blacklist.
nl: De tekst werd aan de zwarte lijst toegevoegd.

en: The entry was removed from the blacklist.
nl: De tekst werd uit de zwarte lijst verwijderd.

en: Mollom automatically blocks unwanted content and learns from all participating sites to improve its filters. On top of automatic filtering, you can define a custom blacklist.
nl: Mollom blokkeert ongewenste inhoud automatisch en leert dankzij alle deelnemende websites de controle te verbeteren. Bovenop op de automatische controle kunt u een eigen zwarte lijst definiëren.

en: Mollom's filters are shared and trained globally over all participating sites. Due to this, unwanted content might still be accepted on your site, even after sending feedback to Mollom. By using the site-specific blacklist, the filters can be customized to your specific needs. Each entry specifies a reason for why it has been blacklisted, which further helps in improving Mollom's automated filtering.
nl: De Mollom-filters worden globaal gedeeld en gevoed door deelnemende websites. Hierdoor is het mogelijk dat ongewenste inhoud op uw site nog steeds aanvaard wordt, zelfs na het zenden van feedback naar Mollom. Door de site-specifieke zwarte lijst te gebruiken, kunnen de filters aan uw eigen wensen aangepast worden. Voor elk item kan u een reden opgeven waarom het in de blacklist werd opgenomen. Hierdoor kan Mollom zijn automatische filtering steeds verder verbeteren.

en: All blacklist entries are applied to a context: the entire submitted post, or only links in the post. When limiting the context to links, both the link URL and the link text is taken into account.
nl: Alle zwartelijst-items worden toegepast op een context: het volledige ingezonden bericht, of enkel de links in het bericht. Als de context beperkt wordt tot links, dan wordt zowel met de link-URL als met de linktekst rekening gehouden.

en: If a blacklist entry contains multiple words, various combinations will be matched. For example, when adding "<code>replica&nbsp;watches</code>" limited to links, the following links will be blocked:
nl: Als een item op een zwarte lijst meerdere woorden bevat, zullen meerdere combinaties gematched worden. Wordt bijvoorbeeld '<code>namaak&nbsp;horloges</code>' beperkt tot links, dan zullen de volgende links worden geblokkeerd:

en: Administer Mollom-protected forms and Mollom settings
nl: De door Mollom beschermde formulieren en instellingen van Mollom beheren

en: Bypass Mollom protection on forms
nl: Omzeil Mollom bescherming op formulieren

en: Spam, unsolicited advertising
nl: Spam, ongewenste reclame

en: Low-quality
nl: Slecht geschreven

en: Unwanted, taunting, off-topic
nl: Ongewenst, provocerend, off-topic

en: Sending feedback to <a href="@mollom-url">Mollom</a> improves the automated moderation of new submissions.
nl: Rapporteren aan <a href="@mollom-url">Mollom</a> verbetert de automatische controle van nieuwe bijdragen.

en: The posts were successfully reported as inappropriate.
nl: Deze post werd succesvol als ongepast gerapporteerd.

en: The users were successfully reported.
nl: De gebruikers zijn succesvol gerapporteerd.

en: - All fields -
nl: - Alle velden -

en: Configure %form-title protection
nl: De beveiliging instellen van %form-title

en: Text analysis
nl: Tekstanalyse

en: Text fields to analyze
nl: Tekstvelden om te analyseren

en: At least one text analysis check is required.
nl: Minstens één tekstanalyse is verplicht.

en: The form protection has been added.
nl: Formulierbescherming is toegevoegd.

en: The form protection has been updated.
nl: Formulierbescherming is bijgewerkt.

en: Access keys
nl: Toegangssleutels

en: Block all form submissions
nl: Alle inzendingen via formulieren blokkeren

en: Accept all form submissions
nl: Alle inzendingen via formulieren aanvaarden

en: Enable testing mode
nl: Testmodus inschakelen

en: All listed forms below are protected by Mollom, unless users are able to <a href="@permissions-url">bypass Mollom's protection</a>.
nl: Alle onderstaande formulieren zijn door Mollom beschermd, tenzij gebruikers <a href="@permissions-url">de beveiliging van Mollom mogen omzeilen</a>.

en: You can <a href="@add-form-url">add a form</a> to protect, configure already protected forms, or remove the protection.
nl: Je kan <a href="@add-form-url">een formulier toevoegen</a> om te beveiligen, beschermde formulieren configureren of de beveiliging verwijderen.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to disable it.
nl: Bezoek de <a href="@settings-url">instellingen van Mollom</a> om het uit te schakelen.

en: Mollom testing mode is still enabled. !admin-message
nl: De Mollom-testmodus is nog steeds ingeschakeld. !admin-message

en: The word verification was not completed correctly. Please complete this new word verification and try again.
nl: De woordverificatie was niet juist. Vul de nieuwe woordverificatie in en probeer opnieuw.

en: Mollom CAPTCHA or privacy policy link
nl: Mollom-CAPTCHA of privacybeleidslink

en: verify using image
nl: Afbeelding gebruiken

en: Type the characters you see in this picture.
nl: Geef de karakters in die u in de afbeelding ziet.

en: verify using audio
nl: Voorlezen

en: Configure blacklists.
nl: Zwarte lijsten instellen.

en: Configure spam blacklist entries.
nl: Spamitems zwarte lijst instellen.

en: Configure profanity blacklist entries.
nl: Zware lijst van aanstootgevende invoer instellen.

en: Configure unwanted blacklist entries.
nl: Zwarte lijst voor ongewenste items instellen.

en: Visit the <a href="@settings-url">Mollom settings page</a> to configure your keys.
nl: De <a href="@settings-url">instellingen van Mollom</a> bezoeken om je sleutels te configureren.

en: The Mollom API keys are not configured yet. !admin-message
nl: De Mollom API sleutel is niet ingesteld. !admin-message

en: The configured Mollom API keys are invalid. !admin-message
nl: De ingestelde Mollom API-sleutels zijn ongeldig. !admin-message

en: discard
nl: verwerpen

en: retain
nl: behouden

en: The protection is omitted for users having any of the permissions: !permission-list
nl: De bescherming wordt weggelaten voor gebruikers met een van de machtigingen: !permission-list

en: When text analysis identifies spam
nl: Wanneer tekstanalyse spam identificeert

en: Retain the post for manual moderation
nl: De inzending voor handmatige moderatie bewaren

en: The form protection has been removed.
nl: De bescherming van het formulier is verwijderd.

en: Mollom servers verified your keys. The services are operating correctly.
nl: De Mollom-servers hebben de sleutels geverifieerd. De service werkt correct.

en: When Mollom is down or unreachable
nl: Wanneer Mollom offline of onbereikbaar is.

en: Displays a link to the recommended <a href="@privacy-policy-url">privacy policy on mollom.com</a> on all forms that are protected via <a href="@help-url">textual analysis</a>. When disabling this option, you are required to inform visitors about data privacy through other means, as stated in the <a href="@terms-of-service-url">terms of service</a>.
nl: Geeft een link weer naar het aanbevolen <a href="@privacy-policy-url">privacybeleid op mollom.com</a> bij alle formulieren die via <a href="@help-url">textuele analyse</a> beschermd zijn. Indien deze optie uitgeschakeld wordt, ben je verplicht bezoekers op een andere manier op hun privacy te wijzen, zoals vermeld in de <a href="@terms-of-service-url">algemene voorwaarden</a>.

en: View Mollom statistics
nl: Mollom-statistieken bekijken

en: @name comment form
nl: reactieformulier @name

en: Text analysis checks
nl: Tekstanalyse-controles

en: !title must be 32 characters. Ensure you copied the key correctly.
nl: !title moet uit 32 tekens bestaan. Zorg ervoor dat u de sleutel correct gekopiëerd heeft.

en: Do not report
nl: Niet rapporteren

en: Your submission contains invalid characters and will not be accepted.
nl: Je inzending bevat ongeldige karakters en wordt niet aanvaard.

en: Mollom content moderation
nl: Inhoudsmoderatie Mollom

en: Configure how the Mollom service moderates user-submitted content such as spam and profanity.
nl: Instellen hoe de Mollom-dienst door gebruikers ingediende inhoud modereert op spam en aanstootgevende inhoudt.

en: Automatically moderates user-submitted content and protects your site from spam and profanity.
nl: Modereert de door gebruikers ingezonden inhoud automatisch en beschermt de website tegen spam en aanstootgevende inhoud.

en: An error occurred upon trying to add the value to the blacklist.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens een poging om de waarde toe te voegen aan de zwarte lijst.

en: Are you sure you want to delete %value from the blacklist?
nl: Weet u zeker dat u %value van de zwarte lijst wilt verwijderen?

en: The Mollom servers could be contacted, but Mollom API keys could not be verified.
nl: De Mollom-servers zijn bereikbaar, maar de Mollom API-sleutels kunnen niet worden geverifieerd.

en: Mollom API keys
nl: Mollom API sleutels

en: Valid (public key: @publicKey)
nl: Geldig (publieke sleutel: @publicKey)

en: Service error
nl: Servicefout

en: The Mollom API keys could not be verified. Please try again later.
nl: De Mollom API-sleutels konden niet worden geverifieerd. Probeer het later opnieuw.

en: User profile form
nl: Gebruikersprofielformulier

en: When text analysis is unsure
nl: Wanneer tekstanalyse onzeker is

en: Show a CAPTCHA
nl: Een CAPTCHA weergeven

en: Discard the post
nl: Inzending afwijzen

en: Accept the post
nl: Inzending accepteren

en: By submitting this form, you accept the <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">Mollom privacy policy</a>.
nl: Bij het indienen van dit formulier gaat u akkoord met het <a href="@privacy-policy-url" class="mollom-target" rel="nofollow">privacybeleid van Mollom</a>.

en: Delete blacklist entry
nl: Zwartelijst-item verwijderen

en: Client error
nl: Fout in client-applicatie

en: recommended
nl: aanbevolen

en: Text analysis strictness
nl: Striktheid van de tekstanalyse

en: Strict: Posts are more likely classified as spam
nl: Strikt: Berichten worden vaker geclassificeerd als spam

en: Relaxed: Posts are more likely classified as ham
nl: Relaxed: Berichten worden vaker geclassificeerd als ham (geen spam)

en: Allow content to be moderated from the <a href="@moderation-url">@moderation-product</a>
nl: Accepteren dat inhoud door <a href="@moderation-url">@moderation-product</a> wordt gemodereerd.

en: Text analysis with CAPTCHA backup
nl: Tekstanalyse met CAPTCHA back-up

en: If you feel this is in error, please <a href="@report-url" class="mollom-target">report that you are blocked</a>.
nl: Als u denkt dat dit onterecht is, <a href="@report-url" class="mollom-target">rapporteer dat uw bericht is geblokkeerd </a>.

en: - orphan -
nl: - wees -

en: %module module's %form_id form no longer exists.
nl: Formulier %form_id van de %module-module bestaat niet meer.
