Mollom (7.x-2.14) - en to jv translation catalogue (30 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Next
jv: Sakterusé

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Home page
jv: Kaca ngarep

en: Links
jv: Tautan

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Refresh
jv: Anyari

en: Statistics
jv: Statistik

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Comment
jv: Komèntar

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: Context
jv: Konték

en: - Any -
jv: - Sembarang -
