Monetizer101 (7.x-3.0-beta1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Price
hu: Ár

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Advertising
hu: Hírdetés

en: Currency Code
hu: Pénznem kódja

en: Template ID
hu: Sablon azonosítója

en: Language Code
hu: Nyelvkód
