Monetizer101 (7.x-3.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Price
es: Precio

en: Domain
es: Dominio

en: Ascending
es: Ascendente

en: Descending
es: Descendente

en: Currency Code
es: Código de moneda

en: Geolocation
es: Geolocalización

en: Language Code
es: Código de idioma
