Monetizer101 (7.x-3.0-beta3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Price
ar: السعر

en: Domain
ar: النطاق

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Template
ar: القالب
